• Dostawa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zaufanie, jakim darzycie naszą firmę. Aby złożyć zamówienie na nasz asortyment, prosimy o skorzystanie z poniższych kroków:

  1. Wybierzcie towar, który najlepiej odzwierciedla Wasze uczucia i potrzeby. Nasza szeroka gama wzorów, rozmiarów i opcji kolorystycznych pozwoli Wam znaleźć idealną flagę.

  2. Po potwierdzeniu zamówienia i szczegółów, przygotujemy je do wysyłki. Paczki zostaną wysłane za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich, takich jak DPD, GLS, w terminie maksymalnie dwóch dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

  3. W przypadku specjalnych okoliczności, gdzie dostawa kurierska może być niewygodna lub niemożliwa, istnieje możliwość zorganizowania dowozu przez naszą firmę. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie takiej opcji z naszym zespołem obsługi klienta.

  4. Chcemy podkreślić, że część kosztów dostawy zostanie pokryta przez naszą firmę, co pozwoli Wam zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najbardziej korzystnych warunków zakupu.

  5. Po otrzymaniu paczki, prosimy o sprawdzenie zamówionych flag i ewentualne zgłoszenie jakichkolwiek problemów lub uwag. Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi klienta i zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać wszelkie problemy, które mogą się pojawić.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci Państwa do skorzystania z naszych szytych flag narodowych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na Państwa zamówienie!